Polski Cukier wygrywa z Poplharmą

Wczoraj w hali przy Bema nasi zawodnicy pokonali Polpharmę Starogard Gdański 76:55.

Po pierwszej połowie na tablicy wyników widniał remis 39:39. Nasz zespół zaprezentował jednak świetną formę w ostatniej kwarcie, którą wygraliśmy 18:2.

Oceniał Jacek Winnicki – trener Polskiego Cukru Toruń.

Przed spotkaniem wydawało się, że gospodarze nie będą mieć problemów z pokonaniem przedostatniego zespołu w tabeli, ale na początku trzeciej kwarty przegrywaliśmy jednak 39:44:

Mówił zdobywca 9 punktów i 10 zbiórek dla naszego zespołu, Krzysztof Sulima.

(Filip Sobczak – źródło zdjęcia: twardepierniki.pl)

Polski Cukier Toruń – Polpharma Starogard Gdański 76:55 (21:15, 18:24, 19:14, 18:2)

Polski Cukier: Cummings 21, Korniienko 16, Sulima 9, Wiśniewski 9, Michalak 8, Gibson 6, Lisewski 3, Michalski 2, Perka 2, Milesević, Bochno.

Polpharma: Hicks 13, Tiller 10, Dee 10, Flieger 9, Diduszko 6, Szymański 2, Długosz 2, Bailey 2, Kinloch 1, Wojdyła.