Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Cztery miesiące do olimpiady

Na dziś Toruń będzie reprezentowany w Rio De Janeiro przez troje sportowców.

Szacowany czas czytania: 00:19

To wioślarz Mirosław Zientarski z AZSu UMK oraz kolarki z Pacifiku – Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska.

Ile kilometrów przygotowań jeszcze przed dziewczynami z Toruńskiego Klubu Kolarskiego?

Szanse na wyjazd do Rio ma także jeszcze inna kolarka Pacifiku – Agnieszka Skalniak.

Czytaj też: Mirosław Zientarski przygotowuje się do igrzysk

MM

REKLAMA