Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Cztery nowe karetki dla szpitala na Bielanach

Samochody są wyposażone w sprzęt najnowszej generacji.

Szacowany czas czytania: 00:27

Zamontowane w środku urządzenia przewyższają wartość samych aut:

Mówiła Sylwia Sobczak – dyrektor szpitala wojewódzkiego na toruńskich Bielanach.

Każda nowoczesna karetka, które trafiła do wojewódzkiej placówki – to taki mały szpital na kółkach:

Mówił Adam Ryniuk – jeden z ratowników medycznych.

Mówił ratownik Ryszard Koczur, z którym rozmawiał Michał Mrozek.

REKLAMA