Dwa potrącenia rowerzystów w Toruniu. Sprawcy ukarani mandatami
We wtorkowe popołudnie w Toruniu doszło do dwóch potrąceń rowerzystów. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Szacowany czas czytania: 00:53
Dwie kolizje z udziałem rowerzystów
To było niespokojne popołudnie w Toruniu. Wczoraj (18 listopada) doszło do dwóch potrąceń.
Pierwsze zdarzenie miało miejsce w rejonie ulic Ugory i Watzenrodego na Jarze. 55-latek kierujący fiatem nie ustąpił pierwszeństwa 59-latkowi na rowerze.
Mężczyźni byli trzeźwi. Nie odnieśli poważniejszych obrażeń
– informuje młodszy aspirant Sebastian Pypczyński z toruńskiej policji. Kierowca osobówki został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.
Taki sam mandat otrzymał 20-latek kierujący skodą, który potrącił 14-letniego rowerzystę (nie ustąpił mu pierwszeństwa). Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 16:00 na skrzyżowaniu Szosy Chełmińskiej i Owsianej. Na szczęście nikomu nic się nie stało – nie było konieczności przewożenia uczestników zdarzenia do szpitala. Kierowca był trzeźwy.
Daj znać
Coś ważnego dzieje się w Toruniu i okolicy? Opisz sprawę, wyślij zdjęcie albo nagranie na raport@gra.fm. Możesz się też skontaktować z nami poprzez radiowego Facebooka.
Sprawdź również, co się dzieje na naszym radiowym Facebooku: