Kierowca wjechał w grupę dzieci i uciekł. Był pod wpływem narkotyków

W województwie kujawsko-pomorskim doszło do groźnego wypadku. 22-letni kierowca, będący pod wpływem metaamfetaminy, wjechał w grupę dzieci.