Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kilogramy amfetaminy w mieszkaniu na Chełmińskim Przedmieściu

Policjanci z Torunia informują o "celnym ciosie w narkotykowe podziemie".

Szacowany czas czytania: 00:29

Na trop tak dużej ilości środków odurzających mundurowi z Torunia wpadli we wtorek 26. lipca. Wtedy zatrzymali do kontroli osobowego peugeota.

Za jego kierownicą siedział 28-latek. Mężczyzna miał przy sobie woreczek z małą ilością białego proszku.

Mówi aspirant Wojciech Chrostowski z Zespołu Kontroli i Dyscyplinarnego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Śledczy postanowili więc przeszukać także mieszkanie mężczyzny i faktycznie znaleźli w nim jeszcze 6 kilogramów amfetaminy. Podejrzany usłyszy zarzuty, a za posiadanie takiej ilości narkotyków może mu grozić 10 lat więzienia.

MM

 

REKLAMA