Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kolejny Fraszko na lodzie. Artur rozpoczyna ekstraligową przygodę

Mówią, że sportowe geny zobowiązują i wiele wskazuje na to, że w tym przypadku to powiedzenie ma sporo sensu. Nowym zawodnikiem drużyny został Artur Fraszko, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę na poziomie ekstraligi.

Artur Fraszko, Robert Fraszko
fot. KH Energa

Szacowany czas czytania: 00:45

Dla kibiców hokeja w Toruniu nazwisko Fraszko nie jest przypadkowe. Artur to syn Robert Fraszko, legendy toruńskiego hokeja, doskonale znanej z występów na ligowych taflach. Teraz jego śladami podąża kolejne pokolenie.

Młody zawodnik jest wychowankiem MKS Sokoły Toruń i występuje na pozycji napastnika, grając prawym uchwytem kija. To właśnie ofensywa ma być jego największym atutem.

Solidne liczby i krok do przodu

W minionym sezonie Artur Fraszko rozegrał 27 spotkań w Centralnej Lidze Juniorów, w których zdobył 22 punkty. To wynik, który zwraca uwagę i potwierdza jego potencjał.

Transfer do ekstraligi to dla młodego hokeisty duży krok w karierze i szansa na dalszy rozwój. W klubie liczą, że szybko odnajdzie się na wyższym poziomie i wniesie do zespołu świeżą energię.

Nowemu zawodnikowi pozostaje życzyć powodzenia – toruńscy kibice z pewnością będą uważnie śledzić jego rozwój.

REKLAMA