Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Kolejny olimpijczyk z Torunia!

Nasi dziennikarze jako pierwsi dowiedzieli się, że Jakub Dyjas z toruńskiego Manekina pojedzie latem do Rio De Janeiro.

Szacowany czas czytania: 00:23

O tym sukcesie powiedział nam prezes klubu tenisa stołowego z naszego miasta – Krzysztof Piotrowski:

Przypomnijmy, że awans do Rio wywalczyli także między innymi: Mirosław Zientarski z AZSu UMK Toruń oraz kolarki toruńskiego Pacifiku – Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska.

Czytaj też: Mirosław Zientarski przygotowuje się do igrzysk

Czytaj też: Cztery miesiące do olimpiady

(Michał Mrozek, Radio GRA, zdjęcie: energa-manekin.pl)

REKLAMA