Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Miał w domu 14 kilogramów narkotyków

Policjanci z Torunia zatrzymali 35-latka z Chełmińskiego Przedmieścia.

Szacowany czas czytania: 00:25

To w jego mieszkaniu znaleziono 5 kilogramów amfetaminy oraz ponad 9 kilogramów marihuany. Do zatrzymania podejrzenego o złamanie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii doszło 21. marca. Dzisiaj (22.03) mężczyzna ma usłyszeć zarzuty, już wcześniej trafił do aresztu.

         Za uczestnictwo w obrocie znaczną ilością narkotyków może mu grozić do 12 lat więzienia.

Mówi aspirant Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Toruniu.

(zdjęcie: KMP w Toruniu)

REKLAMA