Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Paweł Przedpełski gorąco przywitany na Motoarenie. „Zawsze wracają wspomnienia”

Wychowanek toruńskiego klubu wrócił na Motoarenę w barwach Gezet Stali Gorzów.

fot. PS

Szacowany czas czytania: 00:54

Gorzowianie przegrali ten mecz z PRES Toruń, ale Paweł Przedpełski choć nie będzie zadowolony z wyniku, to na pewno zrobi mu się cieplej na sercu, gdy przypomni sobie o przywitaniu zgotowanym przez kibiców gospodarzy.

Torunianin podczas przedmeczowej prezentacji doczekał się owacji. Kibice skandowali „Paweł Przedpełski!„, a nawet przygotowali transparent o treści „Paweł witaj w domu”.

– Wracając do Torunia, zawsze wracają wspomnienia. To tutaj zaczęła się moja przygoda z żużlem, tutaj stawiałem pierwsze kroki i spełniałem swoje dziecięce marzenia. Dlatego każdy start na tym torze ma dla mnie wyjątkowe znaczenie. Dziękuję wszystkim kibicom za tak ciepłe przyjęcie. Mimo że dziś reprezentuję barwy Stal Gorzów, ogromnie doceniam szacunek i wsparcie, które od Was otrzymałem. Takie chwile przypominają, że sport to nie tylko rywalizacja, ale też emocje, wspomnienia i ludzie, których spotykamy na swojej drodze.

Toruń zawsze będzie ważną częścią mojej historii. Dziękuję i do zobaczenia na stadionie! 💛💙🤍

Napisał na swoim profilu na Facebooku Przedpełski, nazywany kiedyś w Toruniu „Pawełkiem”.

REKLAMA