Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pierwszy krok do rewolucji żywieniowej w wojewódzkiej lecznicy w Toruniu

Od kilku dni pacjentom z tego szpitala serwowane jest jedzenie przygotowywane i dowożone z kuchni  regionalnej lecznicy z Grudziądza.

Szacowany czas czytania: 00:22

Jednak to nie koniec nowości, bo docelowo wojewódzki szpital zespolony chce przejść na własne żywienie:

Jednak jak podkreśla dyrekcja cała rewolucja żywieniowa nastąpi gdy zostanie otwarta kuchnia w nowym kompleksie na toruńskich Bielanach. Czy wszystko jest już dopięte, czy koncepcje na to jak ma funkcjonować nowa kuchnia i system żywienia są dopracowywane?

– mówiła Sylwia Sobczak Dyrektor Wojewódzkiej Lecznicy.

 

Marta Manerowska

 

REKLAMA