Radio Gra Toruń Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Piłkarskie podsumowanie weekendu [WIDEO]

Facebook

Na boiskach trzeciej ligi o punkty walczyły Pomorzanin i Elana Toruń. Za nami także mecz FC Reiter Toruń w Futsal Ekstraklasie.

Elana Toruń w grupie mistrzowskiej trzeciej ligi pokonała zespół Bałtyk Gdynia 2:0. Oba gole padły w ostatnich minutach spotkania, w 85. trafił Damian Lenkiewicz, a w 93. wynik podwyższył Hubert Antkowiak. Poniżej zobaczycie retransmisję tego meczu.

W gorszych nastrojach piłkarze Pomorzanina Toruń, którzy w grupie spadkowej przegrali z Flotą Świnoujście 0:1. Bramkę straciliśmy z rzutu karnego.

Do gospodarzy szczęście uśmiechnęło się w 59 minucie. W walce o górną piłkę, na naszym polu karnym, arbiter dopatrzył się nieregulaminowego zagrania Patryka Boksińskiego. Niestety, gospodarze wykorzystali jedenastkę.

– czytamy w relacji przygotowanej przez „Pomorka”, a cały mecz obejrzycie poniżej.

Przegrali także piłkarze FC Reiter Toruń. W Futsal Ekstraklasie zawodnicy z naszego miasta musieli uznać wyższość zespołu Acana Orzeł Jelcz-Laskowice. Było 3:5.”Pomarańczowo – czarni” trzykrotnie wychodzili w tym meczu na prowadzenie. Wyżej klasyfikowany Orzeł za każdym razem odrabiał jednak straty i wygrał całe spotkanie.

To kwestia błędów indywidualnych, zabrakło także sił, bo pierwsza połowa była dobra w naszym wykonaniu.

– mówił po meczu obchodzący tego dnia 21. urodziny Maksymilian Lewandowski. Kolejny mecz torunian w niedzielę.