Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Brutalne pobicie na stacji paliw. Dwaj 20-latkowie z zarzutami

Dwaj młodzi mężczyźni w rękach policji po brutalnym pobiciu na stacji paliw w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Dzięki skutecznej pracy kryminalnych sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.

pobicie na stacji paliw
(zdjęcie ilustracyjne)

Szacowany czas czytania: 00:37

Do zdarzenia doszło na początku maja na jednej ze stacji paliw w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Dyżurny miejscowej komendy policji otrzymał zgłoszenie o brutalnym ataku dwóch zamaskowanych osób na mężczyznę. Poszkodowany został dotkliwie pobity i doznał licznych obrażeń twarzy.

Na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli nagrania z monitoringu oraz przesłuchali świadków zdarzenia. Dzięki zgromadzonym materiałom oraz intensywnej pracy śledczych, już po kilku dniach udało się ustalić tożsamość napastników. Okazali się nimi dwaj 20-latkowie z okolicy.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty pobicia.

Za to grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Informuje p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu asp. szt. Katarzyna Wilangowska.

REKLAMA