Brutalne pobicie na stacji paliw. Dwaj 20-latkowie z zarzutami
Dwaj młodzi mężczyźni w rękach policji po brutalnym pobiciu na stacji paliw w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Dzięki skutecznej pracy kryminalnych sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty.

Szacowany czas czytania: 00:37
Do zdarzenia doszło na początku maja na jednej ze stacji paliw w powiecie golubsko-dobrzyńskim. Dyżurny miejscowej komendy policji otrzymał zgłoszenie o brutalnym ataku dwóch zamaskowanych osób na mężczyznę. Poszkodowany został dotkliwie pobity i doznał licznych obrażeń twarzy.
Na miejscu szybko pojawili się funkcjonariusze, którzy zabezpieczyli nagrania z monitoringu oraz przesłuchali świadków zdarzenia. Dzięki zgromadzonym materiałom oraz intensywnej pracy śledczych, już po kilku dniach udało się ustalić tożsamość napastników. Okazali się nimi dwaj 20-latkowie z okolicy.
Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzuty pobicia.
Za to grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Informuje p.o. Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Golubiu-Dobrzyniu asp. szt. Katarzyna Wilangowska.