Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Podgórna idzie do remontu

Szykują się także duże zmiany w okolicach Szosy Chełmińskiej.

Szacowany czas czytania: 00:41

Już za dwa dni drogowcy otworzą obie jezdnie tak zwanej Trasy Staromostowej. Przejedziemy więc Szosą Chełmińską na odcinku od średnicówki do Bema.

Mówił Agnieszka Kobus-Pęńsko z MZD.

Zła wiadomość jest taka, że MZD zamyka ulicę Podgórną – od Chełmińskiej do Kołłątaja. Remont tego odcinka zakończy się w sierpniu przyszłego roku.

Od strony centrum będziemy jeździć też tymczasowym łącznikiem, który ma powstać na wysokości „Biedronki” przy Szosie Chełmińskiej.

Tymczasem już w sobotę – na skrzyżowani Bema, Podgórnej i Chełmińskiej powstanie tymczasowe rondo, które będzie funkcjonowało do czasu wybudowania sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

MM

REKLAMA