- na drodze wojewódzkiej nr 241 na odcinku Kcynia – Tuchola (40 przejść + 2 przystanki, 3 wyświetlacze, powiaty nakielski, sępoleński i tucholski),
- na drodze wojewódzkiej nr 251 na odcinku Żnin – Inowrocław (29 przejść + 1 przystanek, powiaty żniński i inowrocławski),
- na drodze wojewódzkiej nr 252 na odcinku Inowrocław – Włocławek (20 przejść + 4 wyświetlacze, powiaty inowrocławski, aleksandrowski i włocławski),
- na drodze wojewódzkiej nr 255 na odcinku Pakość – Strzelno (2 przejścia, powiat inowrocławski),
- na drodze wojewódzkiej nr 317 na odcinku Włocławek – Kruszyn (6 przejść + 2 przystanki, powiat włocławski),
- na drodze wojewódzkiej nr 412 Inowrocław – Kruszwica (2 przejścia + 4 zatoki autobusowe, powiat inowrocławski),
- na drodze wojewódzkiej nr 534 Grudziądz – Rypin (37 przejść + 3 przystanki + 1 wyświetlacz, powiaty grudziądzki, wąbrzeski, golubsko-dobrzyński i rypiński),
- na drodze wojewódzkiej nr 551 na odcinku Strzyżawa – Wąbrzeźno (43 przejścia + 10 przystanków + 4 wyświetlacze) powiaty bydgoski, chełmiński, toruński i wąbrzeski),
- na drodze wojewódzkiej nr 552 na odcinku Świerczynki – Lubicz (19 przejść + 2 przystanki + 2 wyświetlacze, powiat toruński),
- na drodze wojewódzkiej nr 553 na odcinku Toruń – Wybcz ( 29 przejść + 2 przystanki + 2 wyświetlacze),
- na drodze wojewódzkiej nr 560 na odcinku Brodnica – granica województwa (20 przejść + 1 zatoka autobusowa + 2 wyświetlacze, powiaty brodnicki i rypiński).
Lista lokalizacji, gdzie pojawiły się wyświetlacze prędkości:
- w Mycielewie na drodze wojewódzkiej nr 247 (powiat nakielski),
- w Pakości na drodze wojewódzkiej nr 255 (powiat inowrocławski),
- w Żninie na drodze wojewódzkiej nr 251 (powiat żniński),
- w Maksymilianowie na drodze wojewódzkiej nr 244 (powiat bydgoski),
- w Bramce na drodze wojewódzkiej nr 240 (powiat świecki),
- w Grucznie na drodze wojewódzkiej nr 245 (powiat świecki),
- w Stolnie na drodze wojewódzkiej nr 548 (powiat chełmiński),
- w Golubiu-Dobrzyniu na drodze wojewódzkiej nr 554 (powiat golubsko-dobrzyński),
- w Obrowie na drodze wojewódzkiej nr 258 (powiat toruński),
- w Osięcinach na drodze wojewódzkiej nr 267 (powiat radziejowski),
- w Łaszewie na drodze wojewódzkiej nr 544 (powiat brodnicki),
- w Morzycach na drodze wojewódzkiej nr 267 (powiat radziejowski).
Kolejne wyświetlacze zamontowane zostaną w następujących lokalizacjach:
- w Kosowie na drodze wojewódzkiej nr 241 (powiat nakielski),
- w Strzelcach Dolnych na drodze wojewódzkiej nr 256 (powiat bydgoski),
- w Bieganowie na drodze wojewódzkiej nr 266 (powiat radziejowski),
- w Żabnie na drodze wojewódzkiej nr 254 (powiat mogileński),
- w Wieńcu na drodze wojewódzkiej nr 268 (powiat włocławski),
- w Nowym Dworze na drodze wojewódzkiej nr 534 (powiat grudziądzki).
O tym również piszemy na naszym portalu:
Interwencja policji na toruńskich Wrzosach. Zatrzymano 18-latka bez prawa jazdy
Sprawdź również, co się dzieje na naszym radiowym Facebooku:
