Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Aktorzy chodzą po wodzie. Czy Toruń to miasto cudów? [FELIETON]

Nasz reporter Artur Stochla zaprasza na cykl żartobliwych felietonów podsumowywujących najważniejsze wydarzenia w Toruniu.

Szacowany czas czytania: 00:49

Powstaje kolejny film w Toruniu!

W Toruniu powstaje film Krzysztofa Zanussiego i chociaż wiem, że ciężko w to uwierzyć, to Tomasz Karolak nie gra w tym filmie, a wydawać by się mogło, że gra we wszystkich! To świetna promocja dla miasta. Jednak martwi mnie, że niektóre zdjęcia wykonywane były na łachach rzecznych, które, jak podkreślają służby ratunkowe, są bardzo niebezpieczne. Wiem, że film będzie o poszukiwaniu wymiaru duchowego we współczesnym świecie, a nic nie oddaje tego lepiej niż chodzenie po wodzie, ale mam nadzieję, że nie wpłynie to na zwiększoną liczbę akcji ratunkowych WOPR-u.

Zresztą praca z reżyserami to wyzwanie! Mój znajomy został kiedyś wyrzucony z planu zdjęciowego. Miał zagrać zwłoki i usłyszał od reżysera, że się nie nadaje, bo wkłada w tę rolę za mało życia…

Pozdrawiam serdecznie i z fartem!

Artur Stochla

REKLAMA