Rio okiem zawodników z Torunia

Od 11 do 15 tysięcy złotych otrzymali od prezydenta Torunia olimpijczycy z naszego miasta.

Niestety w Rio De Janeiro – naszym reprezentantom nie udało się zdobyć medalu, ale zarówno działacze jak i trenerzy są dumni z występów swoich podopiecznych.

Wioślarz Mirosław Ziętarski zajął ze swoją załogą czwarte miejsce, Robert Fuchs uplasował się w ósemce na pozycji numer pięć, a Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska dotarły do finału kolarskiego wyścigu na cztery kilometry.

– Dobrze zaprezentował się także tenisista Jakub Dyjas – chwali Krzysztof Piotrowski z toruńskiego klubu Manekin:

Wioślarz Mirosław Ziętarski zajął ze swoją załogą czwarte miejsce:

Na igrzyskach dobrze zaprezentowały się nasze kolarki torowe – Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska zajęły ósme miejsce w finale drużynowego wyścigu na 4 kilometry.

Mówiła Edyta Jasińska.  Z kolei Robert Fusch jeszcze długo będzie wspominał pobyt w Rio De Janeiro – największe wrażenie na wioślarzu z Torunia zrobił ogrom wioski olimpijskiej: