Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Siatkarz z Torunia w reprezentacji Polski U22 na Mistrzostwa Europy

Kamil Urbańczyk znalazł się w gronie powołanych do reprezentacji Polski U22, która już pod koniec czerwca wystąpi w Mistrzostwach Europy w Portugalii.

fot. Paulina Prełowska

Szacowany czas czytania: 00:47

Powołanie do kadry U22 – duże wyróżnienie dla zawodnika Aniołów

Młody zawodnik dołączył do drużyny prowadzonej przez trenera Piotra Grabana, która będzie rywalizować w Albufeirze w dniach 29 czerwca – 4 lipca 2026 roku.

Powołanie Kamila Urbańczyka to ogromne wyróżnienie nie tylko dla samego sportowca, ale również dla jego klubu – CUK Aniołów Toruń. Zawodnik od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę w PLS 1. Lidze, co zaowocowało uznaniem ze strony sztabu szkoleniowego reprezentacji. Teraz będzie miał okazję zmierzyć się z najlepszymi młodymi siatkarzami Europy i walczyć o medale dla Polski.

Turniej w Portugalii zgromadzi czołowe reprezentacje Starego Kontynentu. Mistrzostwa Europy U22 to nie tylko prestiżowe wydarzenie, ale także szansa na pokazanie się przed skautami czołowych klubów.

Kibice z Torunia z pewnością trzymają kciuki za młodego zawodnika oraz całą reprezentację Polski. Udział w tak ważnym turnieju to ogromne doświadczenie i motywacja do dalszej pracy.

REKLAMA