Stalowe Pierniki wygrały z Zagłębiem [WIDEO]

Energa Toruń notuje ważne zwycięstwo w Polskiej Hokej Lidze.

We wtorkowym meczu Stalowe Pierniki pokonały Zagłębie Sosnowiec 2:0. Pierwszego gola w pierwszej tercji zdobył Jakub Prokurat i to było jego debiutackie trafienie w tegorocznym sezonie w barwach drużyny z Torunia. W drugiej tercji na 2:0 podwyższył Ilia Korenchuk i takim wynikiem zakończył się ten mecz.

Musimy utrzymać dobrą grę obronną, skuteczność ataków na fali tych dobrych emocji.

Mówił po meczu trener Teemu Elomo cytowany przez klub w mediach społecznościowych.

Ostatnie mecze pokazały, że potrafimy być bardziej agresywni w obronie i potrafimy grać ciałem. Ta ciężka praca procentuje.

Kolejny mecz Torunianie grają już pojutrze. W piątek zmierzymy się na wyjeździe z GKSem Tychy. Start tego pojedynku o godzinie 18:00. Potem udamy się na kolejne wyjazdowe spotkanie i będzie to mecz z Cracovią.