Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Studenci piszą o Toruniu

Już po raz 25 Towarzystwo Miłośników Miasta Torunia nagrodziło studentów, którzy w swojej dyplomowej pracy postanowili napisać o naszym mieście.

Toruńskie zabytki czekają na pieniądze z rządu. Przed nami wybory w Toruniu.

Szacowany czas czytania: 00:21

Niektórzy studenci spojrzeli na nasze miasto z perspektywy historycznej, inni archeologicznej czy konserwatorskiej – nagroda trafiła między innymi do studenta, który naukowo przyjrzał się… toruńskiej gazowni:

Mówił Jakub Polak. Towarzystwo Miłośników Torunia nagrodziło studentów już po raz 25. Które nagrodzone prace dyplomowe zapadły w pamięci organizatorów konkursu?

Mówił Krzysztof Mikulski, prezes Towarzystwa Miłośników Torunia, z którym rozmawiał Michał Mrozek.

 

REKLAMA