„Sylwester z Polsatem” w Toruniu. Kogo zobaczymy na scenie? Znamy artystów
Poznaliśmy pierwszych artystów, których usłyszmy podczas toruńskiej imprezy sylwestrowej.
Szacowany czas czytania: 01:03
„Sylwester z Polsatem” w Toruniu: wielkie gwiazdy na starówce. Kogo zobaczymy na scenie?
Toruń ponownie stanie się sylwestrową stolicą Polski. Telewizja Polsat potwierdziła, że tegoroczna odsłona „Sylwestrowej Mocy Przebojów” odbędzie się na Rynku Staromiejskim, gdzie powstanie efektowna scena łącząca nowoczesną produkcję z klimatem gotyckiej architektury.
Organizatorzy zapowiadają, że podczas wydarzenia wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.
Kto wystąpi podczas „Sylwestra z Polsatem”?
Pełną listę artystów organizatorzy będą ujawniać stopniowo, jednak już wiadomo, że na scenie pojawią się wykonawcy reprezentujący różne gatunki muzyczne. Wśród zaproszonych są:
- Alicja Majewska,
- BIG CYC,
- Beata i Bajm,
- Edyta Górniak,
- Golec uOrkiestra,
- Lady Pank,
- Skolim,
- Smolasty.
Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja przyniesie całkowicie nową oprawę wizualną, w tym pokazy świetlne, elementy multimedialne i imponującą scenografię dostosowaną do charakteru toruńskiej starówki. Publiczność ma liczyć na wyjątkowe duety, premierowe wykonania oraz sylwestrowe mash-upy, przygotowane specjalnie na tę okazję.
Start wydarzenia
Impreza rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00, a transmisję na żywo będzie można obejrzeć na antenie Polsatu. Organizatorzy przewidują, że na toruńskim rynku pojawią się tysiące uczestników, a całe wydarzenie – podobnie jak w poprzednich latach – przyciągnie miliony widzów przed telewizorami.