Kolejny Fraszko na lodzie. Artur rozpoczyna ekstraligową przygodę
Mówią, że sportowe geny zobowiązują i wiele wskazuje na to, że w tym przypadku to powiedzenie ma sporo sensu. Nowym zawodnikiem drużyny został Artur Fraszko, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę na poziomie ekstraligi.