Wyjątkowe drzewo zasadzone w Toruniu. Ma ponad 800 lat!
Drzewo rośnie teraz przy Kopernikańskim Ośrodku Integracji UMK.
REKLAMA
Drzewo rośnie teraz przy Kopernikańskim Ośrodku Integracji UMK.
Przy ul. Lindego zasadzono 660 drzew i krzewów różnych gatunków. W ten sposób w Toruniu powstał pierwszy mikrolas metodą Miyawaki.
Toruński magistrat zapowiada posadzenie ponad 200 nowych drzew w różnych lokalizacjach miasta. Inicjatywa ma ruszyć w IV kwartale tego roku.
O jakim drzewie mowa i gdzie jest dokładniej zlokalizowane?
To kolejny etap programu odtwarzania zielonych alei przy przebudowanych drogach wojewódzkich.
Tragiczne wieści z powiatu toruńskiego. Nie żyje mężczyzna, który został przygnieciony przez drzewo.
Mowa o 40-latku, który odpowie teraz za swój czyn przed sądem.
Trwają nasadzenia przy przeprawie im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Toruniu.
To projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.
To nazwa akcji Nadleśnictwa Dobrzejewice w ramach ogólnopolskiej kampanii „Łączą nas drzewa”.
To coroczna akcja organizowana przez Stowarzyszenie "Tilia", Szkołę Leśną na Barbarce oraz Nadleśnictwo Toruń.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik nie wyklucza, że wytnie dwie topole, która rośną na parkingu za skwerem handlowym przy Kozackiej na Koniuchach.