Anioły w kratkę na brytyjskim torze. Jak poradzili sobie żużlowcy PRES Toruń w Grand Prix?
Grand Prix w Manchesterze przyniosło skrajne nastroje kibicom z Torunia. Podczas sobotniej (6 czerwca), czwartej rundy cyklu Speedway Grand Prix, reprezentanci klubu z Grodu Kopernika musieli mocno napocić się na wymagającym, brytyjskim torze. Ostatecznie powody do umiarkowanego zadowolenia miał Robert Lambert, który zameldował się w półfinale, natomiast Patryk Dudek zanotował niezwykle trudne zawody, kończąc rywalizację na odległej pozycji.