Siedmiu kierowców wpadło podczas „Trzeźwej autostrady”. Stracili już prawo jazdy
Policjanci podkreślają, że każdy nietrzeźwy kierujący to potencjalne zagrożenie na drodze.
REKLAMA
Policjanci podkreślają, że każdy nietrzeźwy kierujący to potencjalne zagrożenie na drodze.
Za nami kolejna policyjna akcja "Trzeźwy poranek".
Funkcjonariusze przeprowadzili akcję na autostradzie A1.
W tego typu akcji policjantów chodzi o wyeliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców.
Toruńscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali także kierowców samochodów, którzy byli pod wpływem alkoholu.
Za nami kolejna, policyjna akcja pod nazwą „Trzeźwy kierujący”.
Patrol Straży Miejskiej w Toruniu zatrzymał dwie nieletnie osoby jadące rowerami pod wpływem alkoholu.