Trzecie zwycięstwo Polskiego Cukru
To naprawdę atomowe rozpoczęcie koszykarskiego sezonu. Twarde Pierniki wygrały z Dąbrową Górniczą.
REKLAMA
To naprawdę atomowe rozpoczęcie koszykarskiego sezonu. Twarde Pierniki wygrały z Dąbrową Górniczą.
O godzinie 19:00 wystartuje kolejne spotkanie koszykarskiej ekstraklasy.
Pierwszy mecz i pierwsze zwycięstwo. W inauguracyjnej kolejce podopieczni Jacka Winnickiego pokonali w Arenie Toruń Stal Ostrów Wielkopolski 81:74.
Wczoraj sprawdzaliśmy jak do sezonu przygotowały się zawodniczki Energi Toruń. Dzisiaj zaglądamy do szatni Twardych Pierników.
Przed nami XIV Memoriał Wojtka Michniewicza.
Przyglądamy się kadrowej i finansowej sytuacji w koszykarskim klubie z Torunia.
Do Torunia przyjadą dwie zagraniczne drużyny oraz Anwil Włocławek.
Poznaliśmy nową zawodniczkę Energi i nowego zawodnika Polskiego Cukru.
To nagroda od Urzędu Miasta za awans do fazy play-off.
Koszykarze Polskiego Cukru Toruń tydzień temu zakończyli sezon, ale działacze już powoli myślą o budowaniu nowej drużyny, która jesienią stanie do walki o jeszcze wyższe cele.
Wczoraj Polski Cukier Toruń przegrał trzeci mecz z Energą Słupsk i odpadł z fazy play-off.
W czwartek kolejny mecz w ćwierćfinałowej rywalizacji do 3 zwycięstw.