Walentynkowa wojna ze Śląskiem
Trwa intensywny sezon koszykarskiej Tauron Basket Ligi.
REKLAMA
Trwa intensywny sezon koszykarskiej Tauron Basket Ligi.
W rundzie rewanżowej Polski Cukier jeszcze nie przegrał.
Twarde Pierniki pokonały na wyjeździe Asseco Gdynia.
Już dzisiaj Twarde Pierniki znowu powalczą o kolejne punkty Tauron Basket Ligi.
Energa Toruń przegrała ze Ślęzą Wrocław, ale Polski Cukier Toruń wygrał z Dąbrową Górniczą.
Polski Cukier Toruń po niesamowitej końcówce wygrał w Zgorzelcu z Turowem 82 do 85.
Twarde Pierniki rozpoczynają drugą rundę fazy zasadniczej.
Podopieczni Jacka Winnickiego ulegli w hali przy Bema Rosie Radom 62:76.
Zagrają zawodniczki Energi Toruń, na parkiet wyjdą też Twarde Pierniki.
Po emocjonującym spotkaniu Polski Cukier Toruń przegrał derbowy pojedynek z Anwilem Włocławek – 82 do 67.
Twarde Pierniki jadą dzisiaj do Włocławka, by tam zmierzyć się z miejscowym Anwilem.
Twarde Pierniki nie pozostawiły złudzeń drużynie Startu Lublin .