Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Toruń. Dwie osoby wypadły z kajaka do Wisły

Dzisiaj po południu doszło do wypadku w Toruniu. Dwóch mężczyzn wpadło do Wisły.

Zdjęcie: Maciej Dudkiewicz dla KM PSP Toruń

Szacowany czas czytania: 00:27

Strażacy otrzymali zgłoszenie dzisiaj (27 stycznia) po godz. 13:00. Trzy osoby osoby pływały kajakami (jednym jednoosobowym i jednym dwuosobowym) po Wiśle. Mężczyźni z kajaka dwuosobowego wypadli do wody.

29-latek z kajaka jednoosobowego pomógł dostać się 31-latkowi i 38-latkowi na brzeg. Tam zajęli się nimi strażacy – założyli koce, zapobiegające wychłodzeniu i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Następnie zajęli się holowaniem kajaka.

Mężczyznom nic się nie stało.

Na miejscu działały dwa zastępy straży pożarnej z łodzią.

(KGB)

REKLAMA