Zderzenie samochodu z tramwajem w Toruniu. Kierująca zignorowała sygnalizację
Na miejscu interweniowały służby, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

Szacowany czas czytania: 00:41
Kolizja na Jarze w Toruniu
We wtorkowy wieczór (26 maja), około godz. 19:30, na skrzyżowaniu ulic Watzenrodego i Strobanda w Toruniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Na miejsce zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.
Według ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu, 38-letnia kierująca autem nie zastosowała się do sygnalizacji i doprowadziła do zderzenia z tramwajem.
Kierowcy byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem
– informuje młodszy aspirant Sebastian Dobrzeniecki z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
Daj znać
Coś ważnego dzieje się w Toruniu i okolicy? Opisz sprawę, wyślij zdjęcie albo nagranie na raport@gra.fm. Możesz się też skontaktować z nami poprzez radiowego Facebooka albo telefonicznie (56 6543210 albo 56 6764141).
O tym również piszemy na naszej stronie:
Remont torowiska w Toruniu. Tunel częściowo otwarty, Sobieskiego przejezdna