Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Zderzenie samochodu z tramwajem w Toruniu. Kierująca zignorowała sygnalizację

Na miejscu interweniowały służby, a sprawczyni kolizji została ukarana mandatem.

wypadek na jarze
fot. nadesłane

Szacowany czas czytania: 00:41

Kolizja na Jarze w Toruniu

We wtorkowy wieczór (26 maja), około godz. 19:30, na skrzyżowaniu ulic Watzenrodego i Strobanda w Toruniu doszło do zderzenia samochodu osobowego z tramwajem. Na miejsce zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe.

Według ustaleń funkcjonariuszy, którzy pojawili się na miejscu, 38-letnia kierująca autem nie zastosowała się do sygnalizacji i doprowadziła do zderzenia z tramwajem. 

Kierowcy byli trzeźwi. Kobieta została ukarana mandatem

– informuje młodszy aspirant Sebastian Dobrzeniecki z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Daj znać

Coś ważnego dzieje się w Toruniu i okolicy? Opisz sprawę, wyślij zdjęcie albo nagranie na raport@gra.fm. Możesz się też skontaktować z nami poprzez radiowego Facebooka albo telefonicznie (56 6543210 albo 56 6764141). 

O tym również piszemy na naszej stronie:

Remont torowiska w Toruniu. Tunel częściowo otwarty, Sobieskiego przejezdna

REKLAMA