Tragiczny wypadek w Brzuzem. Dwie osoby nie żyją po wjechaniu samochodem do bagna
Policjanci wyjaśniają przyczyny zdarzenia. Auto wpadło do bagna, w wyniku czego zginęły dwie osoby.

Szacowany czas czytania: 00:48
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej 556
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Brzuze, na drodze wojewódzkiej nr 556. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem marki Peugeot, 32-letnia mieszkanka powiatu rypińskiego, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn zjechała na lewy pas, a następnie wjechała do bagna. Pojazd przewrócił się na dach.
Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Niestety, w wyniku wypadku na miejscu zginął 54-letni pasażer pochodzący z powiatu rypińskiego. Kierująca samochodem oraz drugi pasażer zostali przetransportowani do szpitala w ciężkim stanie.
Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta kierująca Peugeotem nie posiadała uprawnień do prowadzenia pojazdów. Dziś rano policja otrzymała informację, że pomimo wysiłków lekarzy, 32-letnia kierująca zmarła w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Drugi pasażer nadal przebywa pod opieką medyczną.
Sprawą zajmuje się prokuratura, która prowadzi śledztwo mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego wypadku.