Twarde Pierniki nadal bez porażki

W rundzie rewanżowej Polski Cukier jeszcze nie przegrał.

Toruńscy koszykarze pokonali wczoraj przed własną publicznością 78 do 69 Stal Ostrów Wielkopolski. Po pierwszej kwarcie podopieczni Jacka Winnickiego prowadzili aż 27:8. Jeszcze przed przerwą goście zdołali się podnieść z kolan i zaczęli gonić torunian – ale bezskutecznie.  Mówi trener Torunian Jacek Winnicki.

Mimo świetnego bilansu 15 zwycięstw i 4 przegranych, trener Jacek Winnicki ciągle zwraca uwagę na szczegóły, które trzeba poprawić w grze toruńskiej drużyny:

Po świetnej pierwszej kwarcie, w kolejnej nastąpiło załamanie gry toruńskich koszykarzy. Mimo to, Twarde Pierniki utrzymały prowadzenie do samego końca, dając poczuć kibicom dreszczyk emocji w nerwowej końcówce.