StartSport Wiadomości Wiadomości dnia

Twarde Pierniki nadal bez porażki

Toruńscy koszykarze pokonali wczoraj przed własną publicznością 78 do 69 Stal Ostrów Wielkopolski. Po pierwszej kwarcie podopieczni Jacka Winnickiego prowadzili aż 27:8. Jeszcze przed przerwą goście zdołali się podnieść z kolan i zaczęli gonić torunian – ale bezskutecznie.  Mówi trener Torunian Jacek Winnicki.

Mimo świetnego bilansu 15 zwycięstw i 4 przegranych, trener Jacek Winnicki ciągle zwraca uwagę na szczegóły, które trzeba poprawić w grze toruńskiej drużyny:

Po świetnej pierwszej kwarcie, w kolejnej nastąpiło załamanie gry toruńskich koszykarzy. Mimo to, Twarde Pierniki utrzymały prowadzenie do samego końca, dając poczuć kibicom dreszczyk emocji w nerwowej końcówce.