StartWiadomości dnia

„Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”

To ogólnopolska akcja, ale jak informuje toruńska Komenda Policji – „w jednostkach w naszym regionie pełnione będą dyżury funkcjonariuszy w trakcie, których każdy będzie mógł uzyskać bezpłatnie informacje o przysługujących osobom pokrzywdzonym uprawnieniach”.

W tę ogólnopolską akcję włączają się: sądy, prokuratury, policja, prawnicze samorządy zawodowe oraz liczne organizacje pozarządowe. Jak podkreśla Komenda Miejska Policji w Toruniu: „Obchody mają zwrócić uwagę ma potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc”. Wspomniane dyżury mundurowych odbywać się będą przez cały tydzień od dziś do 24 lutego w: Komisariatach Policji: Toruń Śródmieście, Rubinkowo i Podgórz, także w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu i Komisariatach w Chełmży i Dobrzejewicach.

Szczegółowe terminy i godziny dyżurów przedstawiamy poniżej:

Komisariat Policji Toruń Śródmieście 

– w dniach 18-24 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30 mł. asp. Renata Lejs tel. 56 6412446, renata.lejs@bg.policja.gov.pl

Komisariat Policji Toruń Rubinkowo 
        
– w dniach 18 i od 20 do 23 lutego 2019 roku  w godz. 09:00-14:00 – podkom. Anna Hejbucka
tel. 566412145, anna.hejbucka@bg.policja.gov.pl

– w dniu 24 lutego 2019 roku w godz. 08:00-14:00 kom. Sebastian Pietruszewski tel. 56 6412582, sebastian.pietruszewski@bg.policja.gov.pl
– w dniu 19 lutego 2019 roku w godz. 09:00-14:00 asp. szt. Krzysztof Krawczyk tel. 56 6412569, krzysztof.krawczyk@bg.policja.gov.pl

Komisariat Policji Toruń Podgórz          
– w dniach 18,19,21,22 lutego 2019 roku w godz. 10:00-13:00 podkom. Przemysław Kozak
tel. 566412478, przemyslaw.kozak@bg.policja.gov.pl – w dniu 23 lutego 2019 roku w godz.10:00-13:00 asp. Przemysław Stachowski tel. 56 6412518, przemysław.stachowski@bg.policja.gov.pl

– w dniu 24 lutego 2019 roku w godzinach 10:00-13:00 podkom. Roman Kontowicz tel. 56 6412546, roman.kontowicz@bg.policja.gov.pl

Komisariat Policji w Dobrzejewicach– w dniach 18,19,21 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30 i w dniu 22 lutego 2019 roku w godz. 06:00-14:00 podkom. Tomasz Pęziak tel. 56 6412936, tomasz.peziak@bg.policja.gov.pl’
– w dniu 20 lutego 2019 roku w godz.07:30-15:30 nadkom. Andrzej Gąsiewicz tel. 56 6412930, andrzej.gasiewicz@bg.policja.gov.pl
– w dniu 23 lutego 2019 roku w godz. 06:00-14:00 asp. szt. Grzegorz Lewandowski tel. 56 6412935, grzegorz.lewandowski@bg.policja.gov.pl
– w dniu 24 lutego 2019 roku w godz. 06:14:00 mł. asp. Michał Heldt tel. 56 6412939, michal.heldt@bg.policja.gov.pl
Komisariat Policji w Chełmży– w dniach 18-22 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30 sierż. szt. Magdalena Szymańska tel. 56 6751932, magdalena.szymanska1@bg.policja.pl
– w dniu 23 lutego 2019 roku w godz. 10:00-18:00 sierż. szt. Ariel Chlebowski tel. 56 6751926, ariel.chlebowski@bg.policja.gov.pl
– w dniu 24 lutego 2019 roku w godz. 10:00-18:00 asp. Tomasz Wroniewicz tel. 56 6751936, 507070758, tomasz.wroniewicz@bg.policj.gov.plKomenda Miejska Policji w Toruniu 
– w dniu 18 lutego 2019 roku w godz. od 07:30-15:30 – Zastępca Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego kom. Robert Murawski tel. 56 6412614, robert.murawski@bg.policja.gov.pl 
– w dniu 19 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30 asp. szt. Waldemar Fojt tel. 56 6412606, waldemar.fojt@bg.policja.gov.pl
– w dniu 20 lutego 2019 roku w godz.07:30-15:30 asp. szt. Marcin Białek tel. 56 6412408, maricn.bialek@bg.policja.gov.pl
– w dniu 21 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30  – Zastępca Naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą nadkom. Piotr Sierakowski tel. 56 6412294, piotr.sierakowski@bg.policja.gov.pl

– w dniu 22 lutego 2019 roku w godz. 07:30-15:30 – Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą podinsp. Cezary Arkuszewski tel. 56 6412411, cezary.arkuszrwski@bg.policja.gov.pl
źródło: Komenda Miejska Policji w Toruniu

Zostaw komentarz