Seria włamań do taksówek w centrum Torunia. Policja prowadzi śledztwo
Zgłoszono już 14 takich przypadków, a wszystkie incydenty miały miejsce na różnych parkingach w centrum miasta.

Szacowany czas czytania: 00:37
Nocne włamania do taksówek w Toruniu
W centrum Torunia doszło do serii włamań do taksówek. W nocy z 20 na 21 maja (ze środy na czwartek) wybito szyby w pojazdach należących do różnych korporacji i skradziono znajdujące się w nich przedmioty. Do wczorajszego popołudnia zgłoszono już 14 takich przypadków. Wszystkie incydenty miały miejsce na różnych parkingach w centrum naszego miasta.
Policja przygląda się sprawie.
Policjanci prowadzą oględziny, przesłuchują świadków i zbierają materiały dowodowe
– przekazał Radiu Gra mł. asp. Sebastian Dobrzeniecki z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Policja apeluje do świadków zdarzenia o kontakt z Komisariatem Policji Toruń-Śródmieście.
O tym również piszemy na naszej stronie: