Wypadek pod Toruniem. Jedna osoba trafiła do szpitala
Wczoraj doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana.

Szacowany czas czytania: 00:40
Wypadek w Głogowie pod Toruniem
Wczoraj (11 maja) około godz. 17:30 w Głogowie pod Toruniem (gmina Obrowo) doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jak informują służby, jedna osoba została poszkodowana. Zespół ratownictwa medycznego zabrał ją do szpitala.
Pojazdy, które zderzyły się na ulicy Kwiatowej, zostały poważnie uszkodzone. Jeden z nich dachował.
Na miejscu działali strażacy z JRG nr 3 Toruń, OSP KSRG Dobrzejewice oraz OSP KSRG Szembekowo. Obecny był także patrol policji.

Daj znać
Coś ważnego dzieje się w Toruniu i okolicy? Opisz sprawę, wyślij zdjęcie albo nagranie na raport@gra.fm. Możesz się też skontaktować z nami poprzez radiowego Facebooka albo telefonicznie (56 6543210 albo 56 6764141).
Sprawdź również, co się dzieje na naszym radiowym Facebooku: