Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Dwa groźne wypadki w Toruniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W piątek 15 maja w Toruniu doszło do dwóch poważnych wypadków drogowych. W wyniku obu zdarzeń dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Strażacy podsumowali swoje działania i apelują o ostrożność na drogach.

Dwa wypadki w Toruniu. Tak skończyło się zderzenie na Wrzosach. (źródło zdjęcia: KM PSP w Toruniu)
Dwa wypadki w Toruniu. Tak skończyło się zderzenie na Wrzosach. (źródło zdjęcia: KM PSP w Toruniu)

Szacowany czas czytania: 00:58

Dwa wypadki w Toruniu. Poranne zdarzenie na Wrzosach

Pierwszy z wypadków miał miejsce w piątek rano, po godzinie 8:00, na ulicy świętego Antoniego w dzielnicy Wrzosy w Toruniu. Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i usunęli skutki kolizji.

Zderzenie w okolicach Jaru

Także w piątek 15 maja, tuż po godzinie 16:00, doszło do kolejnego groźnego wypadku. Tym razem na skrzyżowaniu ulicy Fortecznej i Strobanda, w rejonie toruńskiego Jaru. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Również w tym przypadku jedna osoba wymagała pomocy medycznej i została przetransportowana do szpitala. Strażacy zabezpieczyli teren, a policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Czytaj też: Toruńska drogówka w akcji. Ujawnili ponad 200 wykroczeń

Apel służb o ostrożność

Po piątkowych zdarzeniach służby apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na toruńskich drogach. Wiosenna pogoda sprzyja większemu natężeniu ruchu, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji. Policja przypomina o konieczności przestrzegania przepisów ruchu drogowego i dostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.

REKLAMA