Radio Gra Toruń Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Żużel. Odliczamy do PGE IMME w Toruniu

Facebook

Ósma edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi rozpocznie się 18 czerwca o godz. 19:30.

Po raz drugi z rzędu najlepsi żużlowi zawodnicy staną do walki o tytuł na toruńskiej Motoarenie. Zawody upamiętnią legendę polskiego speedwaya Zenona Plecha, który zmarł w ubiegłym roku.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na wydarzenie – wejściówki można kupić online na stronie bilety.speedwayevents.pl oraz na ebilet.pl oraz stacjonarnie w wybranych punktach na terenie całego kraju.

Cennik (nie obowiązuje numeracja miejsc):

  • Trybuna Czerwona (w sprzedaży wyłącznie sektory S0, S3, S6, S7) – 100 zł
  • Trybuna Niebieska – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)
  • Trybuna Zielona – 30 zł normalny, 20 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat; emeryci i renciści), 5 zł (dzieci w wieku 0-7 lat)

Podczas ubiegłorocznych zawodów na toruńskim obiekcie zwyciężył Bartosz Zmarzlik, a był to jego drugi z rzędu triumf w PGE IMME.

Wylosowane numery startowe PGE IMME im. Zenona Plecha:

1. Paweł Przedpełski (EWINNER APATOR Toruń)
2. Jack Holder (EWINNER APATOR Toruń)
3. Mateusz Cierniak (MOTOR Lublin)
4. Patryk Dudek (MARWIS.PL FALUBAZ Zielona Góra)
5. Martin Vaculik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
6. Artem Laguta (BETARD SPARTA Wrocław)
7. Jason Doyle (FOGO UNIA Leszno)
8. Bartosz Zmarzlik (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
9. Mikkel Michelsen (MOTOR Lublin)
10. Tai Woffinden (BETARD SPARTA Wrocław)
11. Maciej Janowski (BETARD SPARTA Wrocław)
12. Nicki Pedersen (ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz)
13. Jakub Miśkowiak (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)
14. Emil Sayfutdinov (FOGO UNIA Leszno)
15. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
16. Leon Madsen (ELTROX WŁÓKNIARZ Częstochowa)

Zawodnicy rezerwowi:
17. Lewandowski Krzysztof (EWINNER APATOR Toruń)
18. Jasiński Wiktor (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)

Zawodnicy oczekujący:
1. Thomsen Anders 2,000 (MOJE BERMUDY STAL Gorzów)
2. Lambert Robert 2,000 (EWINNER APATOR Toruń)
3. Hampel Jarosław 1,938 (MOTOR Lublin)

W tegorocznych PGE IMME z dziką kartą wystartuje Paweł Przedpełski.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2021-06-13