Laskarze Pomorzanina udanie rozpoczęli sezon ligowy

W pierwszym spotkaniu pokonali na własnym stadionie Start Gniezno 5:2.

Inauguracyjne zwycięstwo nie przyszło wcale łatwo. Po pierwszej połowie nasi laskarze przegrywali 0:1.

– W przerwie meczu trener dał nam odczuć trochę swoje niezadowolenie – mówi strzelec jednej z bramek, Karol Szyplik:

W rundzie jesiennej, która potrwa do listopada, dla Pomorka ważny jest każdy punkt, bowiem tylko sześć z dziesięciu drużyn będzie się biło na wiosnę o medale Mistrzostw Polski.

Zwycięstwo cieszy, ale kibice Pomorka mogą z jeszcze większym optymizmem patrzeć w przyszłość, ponieważ klub zapowiada ściągnięcie aż trzech reprezentantów Ukrainy w najbliższych tygodniach.