Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

„Aktorzy prowincjonalni” w Teatrze Wilama Horzycy w Toruniu

To kolejna premiera, która już w sobotę 23 lutego. Na scenie na zapleczu będziemy mogli zobaczyć spektakl „Aktorzy prowincjonalni” na podstawie scenariusza filmowego Agnieszki Holland i Witolda Zatorskiego, „Wyzwolenia” Stanisława Wyspiańskiego oraz improwizacji aktorów.

Szacowany czas czytania: 00:20

Zaglądamy tam, gdzie aktorzy ujawniają swoje najgłębsze pragnienia i rozczarowania:

– mówił Damian Josef Neć reżyser spektaklu

– mówili Maciej Miszczak gościnnie występujący na deskach Teatru Horzycy i Małgorzata Abramowicz aktorka teatru im. Wilama Horzycy.

– mówili Damian Josef Neć reżyser spektaklu i Maciej Miszczak gościnnie występujący na deskach Teatru Horzycy w Toruniu.

 

REKLAMA