Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Podwyżki dla nauczycieli w Toruniu?

Wynagrodzenia dla nauczycieli w Toruniu mogą wzrosnąć od 1 września. Miasto chce podwyższyć dodatki przyznawane pedagogom do wypłaty, mowa tu np. o dodatku motywacyjnym, funkcyjnym, czy tym za warunki pracy.

Szacowany czas czytania: 00:15

Planowany koszt tych zmian w tym roku to prawie 3 miliony złotych. Najpierw jednak ten temat przedyskutują radni podczas najbliższej sesji rady miasta, czyli 25 lipca:

-mówił Michał Zaleski Prezydent Torunia

A ile w ogóle miasto wydaje za oświatę?

– mówiła Magdalena Flisykowska-Kacprowicz skarbnik miasta Torunia.

 

Marta Manerowska

REKLAMA