Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Toruń walczy z dzikimi wysypiskami

W tym roku Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Toruniu usunęło już blisko 200 ton śmieci z dzikich wysypisk. A tam można znaleźć dosłownie wszystko: elektrośmieci, stare kanapy, gruz, plastikowe butelki, czy papiery.

Szacowany czas czytania: 00:27

Skoro nasze miasto podejmuje tyle działań, by w Toruniu było czysto, to dlaczego tak się dzieje, że dzikie wysypiska cały czas się tworzą?

Pamiętajcie, że w Toruniu macie możliwość bezpłatnego oddania wszystkich rodzajów śmieci, poza tymi zmieszanymi do tzw. Pszoków:

Jeśli widzicie takie miejsce w naszym mieście, które wymaga oczyszczenia możecie zgłosić je do Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Torunia:

-mówiła Magdalena Krzyżanowska rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania w Toruniu.

 

Marta Manerowska

 

REKLAMA