Radio Gra Toruń Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Toruńskie kolarki z medalami

Facebook

Zawodniczki Toruńskiego Klubu Kolarskiego Pacific Nestle Fitness Cycling Team wywalczyły prestiżowe medale podczas Mistrzostw Polski w Kolarstwie Szosowym.

Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym odbyły się w dniach 22-26 czerwca w Nowym Dworze Mazowieckim.

Wczoraj w siedzibie sponsora klubu odbyło się oficjalne spotkanie, podczas którego wręczono członkom klubu wyróżnienia. Na uroczystości była obecna m.in. Paulina Pastuszek, która została mistrzynią Polski w jeździe indywidualnej na czas w kategorii U23.

– mówiła Paulina Pastuszek. Z kolei Dorota Przęzak została wicemistrzynią Polski ze startu wspólnego w kategorii Elita Kobiet. Tym samym wywalczyła srebro Akademickich Mistrzostw Polski, które rozgrywano w ramach tej samej imprezy (Mistrzostw Polski).

– podkreśla Dorota Przęzak. Dumy z zawodniczek nie krył dyrektor sportowy klubu Leszek Szyszkowski:

To zdecydowanie udany sezon. Po raz kolejny sięgamy po medale Mistrzostw Polski. Sport ma to do siebie, że jest nieprzewidywalny. Na pewno wciąż są rezerwy, pola, gdzie liczyliśmy na lepsze rezultaty, ale jeżeli wracamy z medalami to myślę, że wszyscy by sobie tego życzyli, żebyśmy byli powtarzalni, byli marką, która sięga po te najwyższe rezultaty na arenie krajowej.