Zmarzlik najlepszy na Motoarenie

Za nami PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Pierwsze zawody tego sezonu wygrał Bartosz Zmarzlik.

Kto pojedzie w Grand Prix w 2024 roku?
(fot. Katarzyna Grochowalska)

Drugi na podium był Tai Woffinden, a trzeci Leon Madsen. Ostatni w biegu finałowym na metę przyjechał Nicki Pedersen.

Jak poszło zawodnikom Apatora Toruń? Jack Holder zawody zakończył na 5. miejscu zdobywając w sześciu startach 12 punktów. Tylko 8 oczek zdobył nowy nabytek Aniołów czyli Patryk Dudek, który rywalizację zakończył na 10. lokacie. To nie były udane zawody w wykonaniu Pawła Przedpełskiego, który wygrał tylko jeden bieg, a raz przyjechał do mety jako trzeci. Tylko jeden punkt więcej zdobył od niego ostatni z naszych reprezentantów Robert Lambert.

Na Motoarenie była nasza reporterka Katarzyna Grochowalska, która rozmawiała z kibicami o startującym sezonie:

Teraz czas rozpocząć ligowe zmagania. Apator Toruń sezon Ekstraligi rozpocznie na wyjeździe meczem z Betardem Spartą Wrocław. To spotkanie w najbliższą niedzielę o 19:15.

16. kwietnia jedziemy u siebie i o godzinie 18:00 podejmiemy zespół z Ostrowa.