Radio Gra Toruń Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Zmarzlik najlepszy na Motoarenie

Facebook

Za nami PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi. Pierwsze zawody tego sezonu wygrał Bartosz Zmarzlik.

(fot. Katarzyna Grochowalska)

Drugi na podium był Tai Woffinden, a trzeci Leon Madsen. Ostatni w biegu finałowym na metę przyjechał Nicki Pedersen.

Jak poszło zawodnikom Apatora Toruń? Jack Holder zawody zakończył na 5. miejscu zdobywając w sześciu startach 12 punktów. Tylko 8 oczek zdobył nowy nabytek Aniołów czyli Patryk Dudek, który rywalizację zakończył na 10. lokacie. To nie były udane zawody w wykonaniu Pawła Przedpełskiego, który wygrał tylko jeden bieg, a raz przyjechał do mety jako trzeci. Tylko jeden punkt więcej zdobył od niego ostatni z naszych reprezentantów Robert Lambert.

Na Motoarenie była nasza reporterka Katarzyna Grochowalska, która rozmawiała z kibicami o startującym sezonie:

Teraz czas rozpocząć ligowe zmagania. Apator Toruń sezon Ekstraligi rozpocznie na wyjeździe meczem z Betardem Spartą Wrocław. To spotkanie w najbliższą niedzielę o 19:15.

16. kwietnia jedziemy u siebie i o godzinie 18:00 podejmiemy zespół z Ostrowa.