Radio Gra Toruń Home

Moje Miasto Moje Radio • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Dzisiaj startuje Kujawsko-Pomorska e-Szkoła!

Facebook

Zajęcia rozpoczną się dzisiaj (16 marca) o godz. 12:00.

Dzisiejsze zajęcia skierowane są dla maturzystów, a od jutra (17 marca o godz. 9:00) odbędą się wirtualne lekcje również dla ósmoklasistów.

Transmisja online odbędzie się na www.kujawsko-pomorskie.pl i edupolis.pl.

AKTUALIZACJA: ze względu na przeciążenie stron można korzystać z dodatkowych adresów: YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła: https://www.youtube.com/channel/UCXkeiZ2i3F_LeVnvjj4a07Q, Facebook: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła https://www.facebook.com/KujawskoPomorskaeSzkola

Projekt jest naszą odpowiedzią na niezbędne ze względów epidemicznych zamknięcie placówek oświatowych. Będziemy nadawać codziennie 6 półgodzinnych interaktywnych lekcji online – wykładów, pokazów, warsztatów – z piętnastominutowymi przerwami na pytania i dyskusję.

– informuje Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Program przygotowywany jest wspólnie przez metodyków, którzy pracują we wszystkich wojewódzkich centrach edukacji nauczycieli. Zajęcia będą prowadzone przez najwyższej klasy nauczycieli specjalistów, a towarzyszyć im będą moderatorzy, za których pośrednictwem będzie można zadawać pytania do prowadzących zajęcia).

Tygodniowy program zajęć dla maturzystów:

Poniedziałek (16 marca)

  • 12.00-12.30 – język polski (prowadzi Jolanta Serocka)
  • 13.00-13.30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski)
  • 14.00-14.30 – język angielski (prowadzi Monika Zalewska)

Wtorek (17 marca)

  • 12.00-12.30- fizyka (prowadzi Zuzanna Niedzielska)
  • 13.00-13.30 – historia (prowadzi Zbigniew Milkiewicz)
  • 14.00-14.30 – chemia (prowadzi Bożena Brudka-Gniadkowska)

 Środa (18 marca)

  • 12.00-12.30- język polski (prowadzi Joanna Serocka)
  • 13.00-13.30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski)
  • 14.00-14.30- język angielski (prowadzi Monika Zalewska)

 Czwartek (19 marca)

  • 12.00-12.30 – historia (prowadzi Zbigniew Milkiewicz)
  • 13.00-13.30 – WOS (prowadzi Marcin Empel)
  • 14.00-14.30 – biologia (prowadzi Magdalena Lutowska)

 Piątek (20 marca)

  • 12.00-12.30 – język polski (prowadzi Joanna Serocka)
  • 13.00-13.30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski)
  • 14.00-14.30 – język angielski (prowadzi Monika Zalewska)

___________________________________________

Tygodniowy program zajęć dla ósmoklasistów:

Wtorek 17 marca

  • godz. 9.00- 9.30 – matematyka (prowadzi Anna Berent)
  • godz. 10.00- 10.30 – matematyka (prowadzi Anna Berent)
  • godz. 11.00- 11.30 – język angielski (prowadzi Aleksandra Kowalska)

Środa 18 marca

  • godz. 9.00- 9.30 – język angielski (prowadzi Aleksandra Kowalska)
  • godz. 11.00- 11.30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski)

 Czwartek 19 marca

  • godz. 9.00- 9.30 – matematyka (prowadzi Anna Berent)
  • godz. 10.00-10.30 – matematyka (prowadzi Anna Berent)

 Piątek 20 marca

  • godz. 9.00-9.30 – język angielski (prowadzi Aleksandra Kowalska)
  • godz. 11:00- 11:30 – matematyka (prowadzi Tomasz Masłowski)

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj