Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Pół tysiąca rowerzystów pojechało na Barbarkę

Za nami rowerowa sobota w Toruniu, podczas której kręciliśmy kilometry dla naszego miasta w Europejskiej Rywalizacji Miast.

Szacowany czas czytania: 00:25

Nasz reporter, który jechał na czele kolumny, rozmawiał z cyklistami biorącymi udział w wydarzeniu:

Uczestnikom tego rodzinnego rajdu rozdaliśmy setki nagród, był rower dla najmłodszego cyklisty oraz niespodzianka dla tego najstarszego … I właśnie z Adamem Wolińskim na Barbarce rozmawiał reporter Radia GRA:

Wśród cyklistów nie zabrakło wielu urzędników w tym prezydenta Michała Zaleskiego.

Rozmawiał Michał Mrozek.

Partnerami wydarzenia byli:

REKLAMA