Twarde Pierniki lepsze do AZS-u Koszalin

Wczoraj w hali przy Bema podopieczni Jacka Winnickiego pokonali zespół znad morza 79:68.

Przed meczem niektórzy kibice dopisywali naszej drużynie kolejne dwa punkty do ligowej tabeli, ale goście z Koszalina byli lepszym zespołem do przerwy i wygrywali 35:31. Po meczu nasz reporter pytał Bartosza Diduszko czy lider Polskiej Ligi Koszykówki zlekceważył 14. drużynę ligowej tabeli?

Mówił zdobywca 14 punktów dla Polskiego Cukru, Bartosz Diduszko.

Zespół z Koszalina prowadził do przerwy 35:31. Dobra postawa AZS-u to zasługa między innymi ich rozgrywającego, Marcina Nowakowskiego, który w sezonie 2014/2015 reprezentował barwy Polskiego Cukru Toruń:

Mówił Marcin Nowakowski z AZS-u Koszalin.

Po słabych dwóch pierwszych kwartach, w przerwie w toruńskiej szatni nie mogło być spokojnie…

Mówił Tomasz Śnieg z Twardych Pierników.