Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Jaki to był rok dla naszego województwa?

2017 rok powoli zbliża się do końca, a dzisiaj zaglądamy do Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu i podsumowujemy ten mijający już rok.

Szacowany czas czytania: 00:31

W sierpniu przez region przeszła wichura, która wyrządziła szkody liczone w milionach złotych. Czy to był najtrudniejszy moment dla naszego regionu?

Marszałka regionu zapytaliśmy też o najlepsze chwile dla Torunia i okolic:

Jesteśmy coraz bliżej budowy tamy na Wiśle w Siarzewie:

W całej Polsce obchodziliśmy ROK WISŁY. Czy w naszym regionie skorzystaliśmy z okazji, by promować nasz nadwiślański region? Marszałek Piotr Całbecki cieszy się, że jesteśmy coraz bliżej budowy tamy na Wiśle w Siarzewie:

Podsumowywał marszałek województwa Piotr Całbecki.

 

Michał Mrozek

REKLAMA