Jastrzębie górą. Energa Toruń kończy sezon [WIDEO]
Stalowe Pierniki walczyły do końca, ale nie awansowały do półfinału Tauron Hokej Ligi.
REKLAMA
Stalowe Pierniki walczyły do końca, ale nie awansowały do półfinału Tauron Hokej Ligi.
Energa Toruń ma przysłowiowy "nóż na gardle".
To bardzo zacięty ćwierćfinał Tauron Hokej Ligi.
To wyjątkowe dni dla fanów hokeja na lodzie.
To był bardzo udany weekend dla hokeistów z Torunia.
W emocjonującym, ostatnim meczu rundy zasadniczej TAURON Hokej Ligi, KH Energa Toruń pokonała na własnym lodowisku drużynę Re-Plast Unia Oświęcim 5:2.
Lodowisko Tor-Tor było miejscem zmagań o miano najlepszej drużyny Centralnej Ligi Juniorów w hokeju na lodzie.
Pojawiły się informacje o nowym "Aniele" i nowy "Stalowym Pierniku".
Za nami kolejny mecz Tauron Hokej Ligi.
Hokeiści KH Energa Toruń dostarczyli swoim fanom prawdziwego emocjonalnego rollercoastera!
Już jutro toruńscy hokeiści rozegrają mecz z Re-Plast Unią Oświęcim. Podczas ligowego spotkania nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.
To była środa pełna emocji dla sportowych kibiców z Grodu Kopernika.