Radio Gra Toruń Home

Muzyka Wybrana Dla Ciebie • Radio Gra Toruń 88.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube

Trzecia porażka z rzędu Polskiego Cukru Toruń

Facebook

Wczoraj nasi zawodnicy przegrali na własnym parkiecie z King Wilkami Morskimi Szczecin 65:87.

Goście od początku spotkania prezentowali się lepiej niż zespół z Torunia, dodatkowo wykorzystywali swój największy atut, czyli rzuty za trzy. Jednak o zwycięstwie zdecydowała ostatnia kwarta, którą Wilki Morskie wygrały aż 21 punktami:
Mówił trener Polskiego Cukru, Jacek Winnicki.
Drużynę gości do zwycięstwa poprowadził między innymi doświadczony Marcin Dutkiewicz, który rzucił 14 punktów:

O porażce naszej drużyny zdecydowała ostatnia kwarta, którą torunianie przegrali aż 7:28. Tuż po spotkaniu nasz reporter próbował pytać zawodników o przyczyny niedzielnego blamażu:

Mówili Krzysztof Sulima i Bartosz Diduszko z Twardych Pierników.