Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Twarde Pierniki pokonały Mistrza Polski!

To była piękna niedziela w Arenie Toruń. Polski Cukier rozprawił się ze Stelmetem Zielona Góra. Spotkanie zakończyło się wynikiem 81:69.

Szacowany czas czytania: 00:21

Najwięcej punktów dla Twardych Pierników (16) zdobył Obie Trotter. 15 oczek dorzucił jeszcze Bartosz Diduszko.

Mówił Bartosz Diduszko. Po niedzielnym meczu Marcin Wiśniewski z Radia GRA rozmawiał także z Aleksem Perką – skrzydłowym Twardych Pierników, który rzucił 8 punktów:

Jak spotkanie i klimat w Arenie Toruń oceniał kapitan Twardych Pierników Łukasz Wiśniewski?

Kolejny mecz Twarde Pierniki rozegrają na wyjeździe, naszym rywalem będzie Trefl Sopot.

(MW, MM)

REKLAMA